allmy.bio linklist.bio joy.bio linklist.bio hipolink.me dope.link 8b.io mylinkinb.io

Spotkania

Pragniemy wszystkich serdecznie poinformować, że od początku listopada nasze Koło organizuje dwa razy w tygodniu spotkania w formie szkoleń:

• w środy o godzinie 18:00 w sali 29 (lub 021) zajmujemy się programowaniem w języku C (szkolenia dla osób zaczynających programowanie oraz przypominających sobie podstawy).
  • w poniedziałki o godzinie 18:00 w sali 115 (lub 308) pracujemy nad nowoczesnym C++ (dla osób już bardziej zaawansowanych).

Jednocześnie informujemy, że ze względu na dysponowanie mniejszymi salami na spotkania Koła nie gwarantujemy pełnego komfortu i wygody podczas spotkań w przypadku większej ilości osób obecnych.

Wróć do strony głównej